Aad de Kool.

Kandidaat #5

 

Wie is Aad de Kool?

Geboortedatum: 14 juli 1960
Woonplaats: Achthuizen
Sociale media: Facebook, Twitter, LinkedIn of YouTube
Expertises:

✅ Zorgsector
✅ Ondernemerschap en recreatie
✅ Maatschappelijk betrokken

“Als we onze rechten eisen, eisen we ook onze plichten.”

Ik geloof sterk in het dragen van zorgdragen voor elkaar. Maar ook dat rechten plichten opleveren. Een veilige samenleving kan je creëren door herkenbare wijken en dorpen te creëren. Dat betekend dat eigenaarschap dan ook geactiveerd kan worden. De politiek dient dienend te zijn en dat betekend in mijn visie dat ze de voorwaarden moeten scheppen om eigenaarschap te stimuleren en te begeleiden. Deze kijk levert een gezonde economie, veiligheid, betrokkenheid, ondernemerschap en verantwoordelijkheid. Ik zet mij hier al vele jaren voor in en zou dat graag vanuit de politieke verantwoordelijkheid willen versnellen.